Kluby fitness i studia treningu

Jako dostawca wysokiej jakości sprzętu dla klubów fitness oraz studiów treningu, zaproponujemy ci najlepsze z dostępnych rozwiązań dla twojego obiektu. Nasze ponad 30-letnie doświadczenie i bogate portfolio realizacji będą wsparciem w budowaniu twojej pozycji na rynku usług fitness. Dzięki współpracy z markami cenionymi na całym świecie (Precor, Keiser, Hoist, Pavigym, Circle Fitness), przedstawimy ci wiele przykładów inwestycji, które wykorzystały ich siłę i jakość w tworzeniu wyjątkowej oferty skrojonej na miarę potrzeb klientów. Chętnie zaprezentujemy ci także nasze referencyjne obiekty, które odniosły sukces na polskim rynku.

Myślisz o otwarciu klubu fitness? Klub, który spełni oczekiwania klientów i będzie motywował ich do regularnej aktywności fizycznej, to mądrze ułożone puzzle, czyli strefy treningu. Każdą z nich możemy wyposażyć w sprzęt, który będzie doskonałym rozwiązaniem na lata.

Twoim marzeniem jest własne studio treningu? Nieważne, czy chcesz pracować z amatorami, czy ze sportowcami. W naszej ofercie znajdziesz sprzęt, który spełni oczekiwania każdej grupy klientów.

Miejsca, które wyposażyliśmy

Realizacje

Body Design 

Quantum

Referencje

Poznaj opinie naszych zadowolonych klientów!

Poznaj ofertę Matmarco

Aktualności

DZIAŁ HANDLOWY

Skontaktuj się z nami: