Kluby fitness i studia treningu

Jako dostawca wysokiej jakości sprzętu dla klubów fitness oraz studiów treningu, zaproponujemy ci najlepsze z dostępnych rozwiązań dla twojego obiektu. Nasze ponad 30-letnie doświadczenie i bogate portfolio realizacji będą wsparciem w budowaniu twojej pozycji na rynku usług fitness. Dzięki współpracy z markami cenionymi na całym świecie (Precor, Keiser, Hoist, Pavigym, Circle Fitness), przedstawimy ci wiele przykładów inwestycji, które wykorzystały ich siłę i jakość w tworzeniu wyjątkowej oferty skrojonej na miarę potrzeb klientów. Chętnie zaprezentujemy ci także nasze referencyjne obiekty, które odniosły sukces na polskim rynku.

Myślisz o otwarciu klubu fitness? Klub, który spełni oczekiwania klientów i będzie motywował ich do regularnej aktywności fizycznej, to mądrze ułożone puzzle, czyli strefy treningu. Każdą z nich możemy wyposażyć w sprzęt, który będzie doskonałym rozwiązaniem na lata.

Twoim marzeniem jest własne studio treningu? Nieważne, czy chcesz pracować z amatorami, czy ze sportowcami. W naszej ofercie znajdziesz sprzęt, który spełni oczekiwania każdej grupy klientów.

Miejsca, które wyposażyliśmy

Realizacje

Body Design 

Quantum

Referencje

Poznaj opinie naszych zadowolonych klientów!

Poznaj ofertę Matmarco

Aktualności

[blocksy_posts limit="3" has_pagination="no"]

DZIAŁ HANDLOWY

Skontaktuj się z nami: