O nas

Działamy na polskim rynku od 30 lat. Jesteśmy doświadczonym dostawcą wysokiej jakości sprzętu i rozwiązań dla klubów fitness, obiektów sportowych, hoteli, ośrodków rehabilitacji oraz klientów indywidualnych. W naszym portfolio znajdziesz najlepsze marki sprzętu treningowego i diagnostycznego. Oferujemy także fachowe doradztwo oraz obsługę serwisową. 

Z nami możesz zrealizować swoją inwestycję – proponujemy współpracę przy tworzeniu koncepcji klubu lub innego obiektu z uwzględnieniem najnowszych trendów w branży.

2020

Pandemia zaskoczyła właściwie każdy segment rynku, w tym także branżę fitness. Nie siedzieliśmy jednak czekając na powrót do normalności. Nasz sklep internetowy zaczął działać pełną parą. Byliśmy i jesteśmy gotowi na wsparcie klientów ćwiczących także w warunkach domowych. Produkty marki Keiser, York, Flexvit świetnie sprawdzają się w treningu poza klubem.

2019

1 kwietnia do naszego portfolio dołącza marka Pavigym. Pavigym to znany i ceniony na świecie producent specjalistycznych podłóg sportowych. Z tegorocznych targów FIBO wróciliśmy z 2 najważniejszymi nagrodami, które wręcza Precor swoim dystrybutorom na świecie. Pierwsza z nich to TOP GROWTH, czyli wyróżnienie za największy globalnie wzrost sprzedaży. Drugą otrzymalismy za BEST WIN – za najszybciej zarobiony globalnie milion dolarów w historii marki Precor – w styczniu 2018 roku złożyliśmy rekordowe zamówienie na 1 mln dolarów. Zamówienie – 370 urządzeń cardio – zmieściło się w 11 40-stopowych kontenerach. Byliśmy też nominowani do trzeciej z 5 nagród – BEST EVENT.

2018

We wrześniu tego roku zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem marki Keiser w Polsce. Keiser, amerykańska marka z opatentowanym systemem oporu pneumatycznego, dąży do przekraczania granic nauki o sporcie i fitnessie. Projektując z myślą o ludzkim ciele, a nie ograniczeniach obecnej technologii, Keiser opracowuje rozwiązania wspierane przez naukę, które łamią przyjęte zasady w branży.

2017

Poszerzamy ofertę o kolejną markę – Circle fitness. Circle fitness to profesjonalny sprzęt cardio charakteryzujący się bardzo dobrą relacją cena/jakość. Rozpoczynamy też współpracę z marką Flexvit, czyli niemieckim producentem minibandów, multibandów i uprzęży.

2016

Firma Mad Dogg Athletics, będąca właścicielem programu SPINNING®, zakończyła współpracę ze swoim dotychczasowym dostawcą rowerów. Na mocy nowego porozumienia zawarta została umowa partnerska z firmą Precor, która stała się wyłącznym producentem i globalnym dystrybutorem sprzętu marki SPINNER®. W roku 2016 rozpoczęliśmy sprzedaż rowerów oraz szkolenia i certyfikację trenerów programu Spinning® w Polsce. Uruchomiliśmy także dystrybucję modułowego i kompleksowego systemu do treningu funkcjonalnego i zajęć w podwieszeniu QUEENAX™ będącego nowym brandem firmy Precor.

2015

Od stycznia 2015 roku jesteśmy wyłącznym dystrybutorem sprzętu TMG na terenie Polski.

2014

Początek współpracy z niemiecką marką sprzętu rehabilitacyjnego FREI. Debiut marki na Sympozjum Naukowym Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji oraz Targach Rehabilitacyjnych w Łodzi, podczas których trampolina FREI Aktiv Tramp otrzymała wyróżnienie.

2013

Rozpoczęliśmy nowy etap w historii firmy. Nawiązaliśmy współpracę z amerykańską marką sprzętu Precor. Dystrybucja tych urządzeń już od samego początku była sukcesem.

2000

To początek naszej przygody z profesjonalnym sprzętem do treningu. Nasze portfolio wzbogaciło się o markę Technogym. Na przestrzeni kolejnych trzynastu lat liczba najlepszych klubów sportowych, fitness oraz hoteli, ośrodków SPA i prywatnych rezydencji wyposażonych w sprzęt tej marki przekroczyła liczbę 700.

1995

Nasze portfolio poszerzyliśmy o marki sprzętu narciarskiego i do tenisa stołowego (Dalbello, Salice, Schildkroet). W ofercie znalazły się też piłki do gier zespołowych Kingstar. Ten okres był pełen sportowych emocji. Dostarczyło ich nam uczestnictwo w Mistrzostwach Świata i Europy w ping-pongu z wielokrotnym mistrzem Jean Michel Saive, sponsorowanych przez markę Schildkroet.

W tym roku rozpoczęliśmy też dystrybucję marek Bauer oraz Bauer-Nike, producentów łyżew i łyżworolek. Przez kilka lat angażowaliśmy się w organizację Mistrzostw Polski w hokeju na łyżworolkach, przyczyniając się do powstania i rozwoju tej nowej dyscypliny sportu w Polsce. W drużynie gwiazd znaleźli się m.in.: Magda Wołłejko, Iza Trojanowska, Marysia Sadowska, Allan Starski, Ryszard Rynkowski, Karol Strasburger, Tomasz Stockinger, Piotr Polk, Krzysztof Tyniec, Jacek Kawalec, Janek Jankowski, Rafał Bryndal, Przemysław Saleta i wiele innych znanych osób.

1991

Symbolicznym początkiem działalności firmy było sprowadzenie pierwszego kontenera 20ft ze sprzętem do użytku domowego marki York. Przez ostatnie 10 lat sprowadziliśmy ponad 500 kontenerów 40ft urządzeń tej marki.

Aktualności

[blocksy_posts limit="3" has_pagination="no"]

Masz pytania? Napisz do nas: