Najwyższej jakości profesjonalny sprzęt fitness

Precor to jeden z największych na świecie dostawców sprzętu fitness. Od ponad 40 lat jest liderem w wyposażaniu klubów fitness oraz sprzedaży sprzętu do treningu w domu. W ofercie Precora znaleźć można produkty i usługi ze wszystkich głównych kategorii, w tym cardio, siłowe, trening funkcjonalny, trening grupowy i nowoczesne technologie.

Poznaj nasze rozwiązania dla:

KLUBY
FITNESS

Profesjonalny sprzęt do treningu sportowego, dla branży fitness oraz do rehabilitacji

Keiser, amerykańska marka z opatentowanym systemem oporu pneumatycznego, dąży do przekraczania granic nauki o sporcie i fitnessie. Rozpoczynając proces projektowania z myślą o ludzkim ciele, a nie ograniczeniach obecnej technologii, Keiser opracowuje rozwiązania wspierane przez naukę, które łamią przyjęte zasady w branży.

Poznaj nasze rozwiązania dla:

Profesjonalny sprzęt cardio

Circle Fitness to marka oferująca już od ponad 20 lat profesjonalny, łatwy w obsłudze i trwały sprzęt cardio w dobrej cenie. W porfolio marki są bieżnie, eliptyki, rowery pionowe, rowery poziome i rowery do indor cyclingu.

Poznaj naszą szczegółową ofertę dla:

Profesjonalne podłogi dla obiektów sportowych, przedszkoli i sal zabaw oraz podłogowe rozwiązania interaktywne

Pavigym to nie tylko podłoga. To możliwość indywidualnego zaprojektowania przestrzeni, a także oferta ciekawych rozwiązań treningowych np. do treningu grupowego. To wciągające i intuicyjne doświadczenie dla ćwiczącego, bez względu na jego poziom zaawansowania.

Poznaj nasze rozwiązania dla:

Domowy i półprofesjonalny sprzęt fitness

Marka York Fitness powstała ponad 80 lat temu. Firma specjalizuje się w sprzęcie fitness do treningu domowego. York Fitness to wysokiej jakości, ale niedrogie produkty dla konsumentów na wszystkich poziomach zaawansowania.

Poznaj nasze rozwiązania dla:

Wielofunkcyjne platformy treningowe

Marka Vertimax oferuje wielofunkcyjne platformy do treningu funkcjonalnego i motorycznego. Sprzęt ten ma zastosowanie w wielu dyscyplinach sportowych. W przeciwieństwie do innych urządzeń treningowych dla sportowców, platformy Vertimax V8 i Vertimax Raptor są tak zaprojektowane, aby zmaksymalizować potencjał sportowy ćwiczących poprzez skupienie się na trzech kluczowych elementach: szybkości, sile eksplozywnej i skoczności.

Poznaj nasze rozwiązania dla:

System do pomiaru mocy

Od ponad 15 lat marka GymAware dostarcza branży sportowej wiodące na świecie urządzenia do pomiaru mocy. System GymAware służy m.in. do oceny wydajności treningu na siłowni. Flex to jedno z rozwiązań stworzone z myślą o treningu indywidualnym.

Poznaj nasze rozwiązania dla:

Materiałowe bandy treningowe

Flexvit to wysokiej jakości minibandy, multibandy i uprzęże wyprodukowane w Niemczech. Opatentowana technologia produkcji sprawia, że materiał, z którego są wykonane, jest przyjazny dla skóry, ale także jest bardzo wytrzymały. Produkty Flexvit mogą być wykorzystywane do treningu m.in.: siły, wytrzymałości, szybkości, mobilności i koordynacji, a także w różnorodnych programach terapeutycznych, np. redukcji stresu.

Poznaj nasze rozwiązania dla:

Systemy diagnostyczne

Swift Performance istnieje po to, aby poprawić wydajność sportowców we wszystkich dyscyplinach i na wszystkich poziomach zaawansowania. To rozwiązania, które umożliwiają zespołom osiąganie niewiarygodnych wyników dzięki technologii o wysokiej mocy i zaawansowanej analityce.

Poznaj nasze rozwiązania dla:

Skontaktuj się z nami

Towarzystwo Handlowe Matmarco Sp. z o.o.

Masz pytania? Napisz do nas: