Precor wraca na FIBO

Po przerwie (od 2019 roku) Precor wraca na FIBO. Ta ważna marka z naszego portfolio zaprezentuje wiele nowości.

Na stoisku nr 6B81 będzie można m.in. zobaczyć i przetestować nowy StairClimber, który zaprojektowano z myślą o wielu grupach klientów. Urządzenie z linii 800 dostępne jest w kolorze Black Pearl lub Storm Grey.

“Innowacja jest w DNA firmy Precor. Stworzyliśmy pierwszy na świecie Elliptical Fitness Cross Trainer i pierwszy na świecie Adaptive Motion Trainer, a także jako pierwsi wynaleźliśmy przycisk Quick Start” – mówi Frank O’Rourke, starszy wiceprezes ds. globalnej sprzedaży w firmie Precor. – “Odwiedzający FIBO będą mogli jako pierwsi zobaczyć, jak wykorzystujemy nowe technologie do rozwijania kolejnej generacji produktów, z których każdy został zaprojektowany z myślą o potrzebach naszych klientów i klientów naszych klientów”.

Na FIBO na stoisku marki Precor będzie możliwość wygrania urządzenia.

Projektowanie z myślą o ludziach

Precor ma ponad 40-letnie doświadczenie w produkcji komercyjnego sprzętu fitness i wyposażaniu obiektów na całym świecie.

Unikalne podejście firmy Precor do projektowania i inżynierii stawia na pierwszym miejscu zarówno operatorów klubów, jak i ćwiczących, a rozwój oparty na danych oraz szeroko zakrojone testy laboratoryjne i w obiektach zapewniają najlepszą w swojej klasie trwałość, ergonomię i łatwość serwisowania.

O’Rourke wyjaśnia: “Jakość jest naszym najwyższym priorytetem. Inżynierowie i zespoły ds. rozwoju produktów firmy Precor stworzyli najlepsze projekty i systemy. Dostarczamy produkty najwyższej jakości. To właśnie odróżnia nas od innych i jest powodem, dla którego nie spieszymy się z wprowadzaniem produktów na rynek. Musimy być pewni, że wytrzymają one w najtrudniejszych warunkach na całym świecie. Jeśli tak nie jest w przypadku któregoś urządzenia, po prostu nigdy nie trafia ono na linię produkcyjną.”

Nowy StairClimberprzeszedł rygorystyczne testy, w tym ponad 10 000 godzin prób przed wprowadzeniem na rynek. Obejmowały one również testy wytrzymałościowe na ponad 10 milionów kroków bez żadnych awarii oraz spryskiwanie litrem roztworu soli każdego dnia przez ponad dwa miesiące.

Sprawdzona jakość

Na FIBO będzie również prezentowana wprowadzona na rynek w 2020 roku linia Resolute Strength. Linia obejmuje 21 urządzeń. Przed jej wprowadzeniem na rynek w testy zostało zaangażowanych ponad 200 klientów i liderów branży. Każde urządzenie z linii było również testowane w terenie przez ponad rok – to dłużej niż jakikolwiek inny produkt w historii Precora.

O’Rourke kontynuuje:
“Jesteśmy bardzo podekscytowani udziałem w FIBO i jeszcze bardziej podekscytowani przyszłością firmy Precor. Aby zobaczyć nasze innowacje, musisz odwiedzić nasze stoisko! Jedno mogę powiedzieć na pewno: Precor powraca do robienia tego, co robi najlepiej, produkując niezawodny komercyjny sprzęt fitness i realizując potrzeby klientów poprzez podejście partnerskie z pełną obsługą.”

Odwiedź markę Precor na FIBO 2023 – stoisko nr 6B81! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o targach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *