Pavigym – jedyny w swoim rodzaju

Na wstępie musimy zaznaczyć, że Pavigym jest jedyną firmą:

• której produkcja w całości jest odpowiedzią na potrzeby obiektów branży sportowo-rekreacyjnej,
• która jest w stanie wyposażyć dowolne strefy treningowe w nich występujące (także zewnętrzne) oraz inne części klubu takie, jak ciągi komunikacyjne, barki, szatnie, itp.

W Pavigym przyjęto zasadę:
„Wymyśl sobie jakiś rodzaj aktywności, a my dobierzemy i dostarczymy odpowiednią podłogę”

Wszystkie podłogi posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty – zarówno obligatoryjne, jak i fakultatywne. Spełniają tym samym nawet najbardziej restrykcyjne wymagania inwestorów. Także te dotyczące odporności sanitarnej, ogniowej oraz akustycznej.

Zasadniczo, wszystkie wyroby oferowane przez producenta dzielą się na cztery grupy produktowe:

Pavigym – podstawowa linia podłóg i akcesoriów
Najwyższa światowa półka i to pod każdym względem. Oferta obejmuje także maty treningowe oraz różne innowacyjne rozwiązania tłumiące dźwięk (jest to bardzo ważne! – zdarza się, że bez nich nie można w wybranym miejscu stworzyć klubu)

Paviplay
To najwyższej jakości podłogi przeznaczone dla dzieci.

Pavi Basic
Jest to budżetowa linia podłóg. Do ich produkcji używa się materiałów z recyklingu. Surowiec ten jest ściśle selekcjonowany i przetwarzany według technologii firmy Pavigym. Robione jest to np. poprzez recycling własnych wyrobów lub recycling opon, które wcześniej uzyskały wszystkie niezbędne certyfikaty wymagane na terenie EU. Z tego względu są one dużo lepsze, trwalsze i bezpieczniejsze od innych podłóg tego typu.

Interaktywne podłogi i elementy naścienne
Są to podłogi wyposażone m.in. w czujniki nacisku oraz diody LED będące częściami składowymi innowacyjnej platformy treningowej Prama.


Trzeba zaznaczyć, że elementy wchodzące w skład w/w grup produktowych zostały m.in. wykorzystane do stworzenia przez firmę Pavigym gotowych rozwiązań przeznaczonych np. dla stref rozciągania czy Pilates’u oraz opracowania i wdrożenia rozwiązań mogących stanowić same w sobie niezależne kluby klasy Health & Gym (wspomniana wcześniej PRAMA, BOOTIQ – Boutique Platform czy WEXO – Alternative From For Cross Training).

Dodatkowo, spełnienie restrykcyjnych wymogów poświadczonych odpowiednimi certyfikatami dopuszcza produkty Pavigym do zastosowań medycznych np. w rehabilitacji/fizjoterapii. Ale o tym wszystkim opowiemy w kolejnych artykułach na blogu.

Cdn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *