Sprzęt domowy fitness

Strona główna > Sklep > Sprzęt domowy fitness

Sprzęt domowy York Fitness to zarówno sprzęt cardio: bieżnie, rowery, trenażery eliptyczne i wioślarskie, jak również sprzęt siłowy: atlasy i ławki. Wszystkie te urządzenia posiadają klasę użytkową “H” i są przeznaczone do rekreacyjnego treningu domowego.

W naszym sklepie znajdą Państwo domowy sprzęt fitness, dzięki któremu kompleksowo można pracować nad swoją sylwetką i kondycją. Skompletowanie odpowiednich urządzeń do ćwiczeń wcale nie jest trudne. Domowa strefa fitness to doskonała alternatywa dla zatłoczonych siłowni. Umożliwia przeprowadzenie treningu o dowolnej porze bez względu na pogodę, bez konieczności wychodzenia z domu i przy okazji wykonywania innych czynności, np. oglądania telewizji. Oferujemy bardzo szeroki wybór sprzętu fitness do domu, który pomaga skutecznie zrzucać kilogramy oraz pracować nad poszczególnymi partiami mięśni. Modele idealnie dopasowane do indywidualnych wymagań znajdą u nas zarówno osoby początkujące, jak i doświadczeni pasjonaci uprawiania sportu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

York Fitness – efektywny trening w domowym zaciszu

Oferta naszego sklepu obejmuje wyłącznie produkty od znanych i cenionych marek. Obejmuje ona m.in. sprzęt od York Fitness, czyli sprawdzonego amerykańsko-kanadyjskiego producenta. Modele sygnowane logo marki York można znaleźć w milionach domów na całym świecie. Każdy produkt tej firmy cechują praktyczne funkcje, łatwa obsługa i niezawodne użytkowanie. W naszym szerokim asortymencie dostępne są także akcesoria treningowe York Fitness, które stanowią doskonałe uzupełnienie domowego sprzętu do ćwiczeń.

Najlepsze cardio ze sprawdzonym sprzętem fitness do domu

Wszystkie osoby, które chcą szybko spalić tkankę tłuszczową oraz zdecydowanie poprawić swoją kondycję, na pewno znajdą u nas dopasowany do swoich wymagań sprzęt cardio. Oferujemy m.in. bieżnierowerytrenażery eliptyczne i wioślarskie. Oferowane modele wyposażono w elektronikę, która monitoruje trening, pozwalając osiągać jak najlepsze efekty. Modele marki York Fitness mierzą czas treningu, prędkość biegu na bieżni lub jazdy na rowerze treningowym, licznik ruchów wioseł na trenażerze, przebyty dystans czy spalone kalorie. Funkcje te nie tylko umożliwiają kontrolę nad ćwiczeniami, ale i dodatkowo motywują do osiągania założonych celów. Domowy sprzęt fitness do cardio może być wykorzystywany zarówno do rozgrzewki, jak i treningu bazowego.

Komfortowy trening siłowy z domowym sprzętem fitness

Nasza oferta nie kończy się na urządzeniach przeznaczonych do treningu cardio. Oferujemy również szeroki wybór różnego rodzaju atlasów i ławek do ćwiczeń z ciężarami. Dzięki temu można bez problemów stworzyć w domowym zaciszu strefę fitness, która z powodzeniem zastąpi nawet najlepsze siłownie. Oferowane atlasy i ławki są wyposażone w wiele praktycznych dodatków, takich jak modlitewniki, wyciągi, przyrządy do rozpiętek czy treningu mięśni nóg, które pozwalają na kompleksowe rzeźbienie poszczególnych partii ciała.

Wszystkie urządzenia znajdujące się w tej kategorii mają klasę użytkową „H” i są przeznaczone do rekreacyjnego treningu domowego. Regularne korzystanie z prezentowanego sprzętu fitness pozwala na osiągnięcie widocznych i trwałych efektów. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszą ofertą – zapraszamy do kontaktu.