Bieżnie domowe

Zachowanie dobrej formy w czasach fast foodów i siedzącego trybu życia nie jest zadaniem łatwym. Dodatkowe utrudnienie stanowi duża ilość obowiązków zawodowych, przez które trudno znaleźć czas na trening w klubie fitness czy na siłowni. Zawsze można wyjść na spacer lub pobiegać w terenie, ale zimą zanieczyszczone powietrze sprawia, że tego typu aktywność ma mało wspólnego z dbaniem o zdrowie. Idealnym rozwiązaniem we wszystkich tych przypadkach są bieżnie do użytku domowego. Dzięki nim we własnych czterech kątach można odbyć trening, który w niczym nie będzie ustępował ćwiczeniom na siłowni czy bieganiu na zewnątrz.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Bieżnie domowe – najlepsze modele od York Fitness

Chcemy zapewniać naszym klientom maksymalnie komfortowe warunki treningowe, dlatego też bieżnie do użytku domowego znajdujące się w ofercie naszego sklepu pochodzą od sprawdzonych producentów. Proponujemy m.in. produkty cenionej marki York Fitness, która od wielu lat dostarcza sprzęt treningowy dla amatorów i profesjonalistów. Oferowane modele różnią się pod względem funkcji i parametrów technicznych, ale łączy je niezawodność oraz bardzo intuicyjna obsługa. Maszerowanie lub bieganie na bieżniach York Fitness to świetny sposób na spalenie kalorii i zadbanie o kondycję przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka wystąpienia chorób sercowo-naczyniowych.

Bieżnie do użytku domowego, czyli trening na własnych warunkach

Znajdujące się w naszej ofercie bieżnie domowe to modele z szerokim zakresem programów treningowych, dzięki czemu można kompleksowo prowadzić trening biegowy, zmieniając jego formę i dopasowując go do indywidualnych wymagań użytkownika. Niezbędne dane, takie jak czas, prędkość, dystans, wydatek energetyczny, kąt pochylenia czy tętno są podawane na czytelnym ekranie. Obsługa bieżni jest bardzo intuicyjna. Oferowane modele charakteryzują się dużą powierzchnią biegową i wielopunktowym systemem amortyzacji zapewniającym komfortowy trening oraz zmniejszającym ryzyko urazów.

Maksymalne prędkości, jakie można osiągać na prezentowanych bieżniach York Fitness, wahają się od 13 do 20 km/h. Wszystkie modele mają klasę „H”, czyli przeznaczone są do użytku domowego. Oferują możliwość składania i rozkładania ze wspomaganiem, co ułatwia ich przechowywanie nawet w niewielkiej przestrzeni. Dzięki bieżniom do użytku domowego można jednocześnie wykonywać efektywny trening i słuchać ulubionej muzyki czy oglądać serial. Na siłowniach ze względu na panujący hałas nie zawsze jest to możliwe. Zastanawiają się Państwo, która bieżnia domowa będzie najlepiej dopasowana do określonego typu treningu? Zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące oferowanego sprzętu fitness. Nasi doświadczeni specjaliści pomogą Państwu dobrać odpowiedni model do indywidualnych wymagań.