Rowery domowe stacjonarne

Strona główna > Sklep > Sprzęt domowy fitness > Rowery domowe stacjonarne

Stacjonarne rowery domowe to doskonały sposób dbania o zdrowie oraz pracowania nad kondycją i sylwetką nawet wtedy, gdy prowadzimy bardzo intensywny tryb życia. Są idealnym rozwiązaniem w sytuacji, w której pomiędzy codziennymi obowiązkami mamy tylko kilkanaście minut do wykorzystania na ćwiczenia. Można używać ich również przy okazji wykonywania innych czynności, np. czytania książki, oglądania ulubionego serialu czy pilnowania dzieci. Olbrzymim atutem rowerków stacjonarnych jest wygoda – pozwalają osiągać fitnessowe cele bez względu na pogodę i porę dnia. Z powodzeniem skorzysta z nich każdy członek rodziny.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Rowery stacjonarne – efektywne uzupełnienie przejażdżek na świeżym powietrzu

Trening z wykorzystaniem sprzętu stacjonarnego pod wieloma względami dorównuje klasycznej aktywności na świeżym powietrzu, a w kilku aspektach nawet ją przewyższa. Jazda na rowerze w domu pomaga spalać kalorie i budować mięśnie nóg bez nadmiernego obciążenia stawów. Może to zmniejszyć bóle, urazy i kontuzje, które często są związane z takimi czynnościami jak jogging. Stacjonarne rowery mają zazwyczaj wiele opcji regulacji. Ustawia się zarówno poziom obciążenia, jak i wysokość siodełka czy nachylenie uchwytów, na których opiera się dłonie. Dzięki temu na domowym sprzęcie można doskonale odwzorować ruch wykonywany na klasycznym rowerze.

Stacjonarne rowery domowe – szeroki wybór popularnych modeli

W naszej ofercie znajdują się rowery stacjonarne w trzech najpopularniejszych wersjach – pionowej, poziomej i spinningowej. Modele pionowe, zwane również standardowymi, idealnie sprawdzają się w przypadku niewielkich powierzchni. Dzięki kompaktowej formie i bardzo łatwej obsłudze będą doskonałym wyborem dla osób, które chcą rozpocząć trening w domowym zaciszu. Rower poziomy pozwala na ćwiczenie w bardzo wygodnej pozycji, w której stopy znajdują się w linii zbliżonej do linii kierownicy. Odcinek krzyżowo-lędźwiowy kręgosłupa jest w tym przypadku odpowiednio odciążony i zabezpieczony. Wersja ta jest polecana osobom, które mają jakiekolwiek ograniczenia ruchowe lub problemy z kręgosłupem. Rowerki spinningowe przeznaczone są do treningu bardzo intensywnego. Ich budowa umożliwia jazdę w pozycji pochylonej, którą przybierają kolarze podczas jazdy na rowerze szosowym.

Rowery domowe York Fitness – sprawdzona jakość i praktyczne funkcje

Asortyment naszego sklepu obejmuje rowery stacjonarne renomowanej marki York Fitness. Amerykańsko-kanadyjski producent dba o to, by jego sprzęt był łatwy w użytkowaniu, wyróżniał się wyjątkową trwałością i miał wiele praktycznych funkcji. Oferowane modele oprócz podstawowych opcji, np. wyświetlania liczby spalonych kalorii, prędkości, pokonanego dystansu, czy czasu trwania treningu, mają również wdrożone takie rozwiązania, jak magnetyczny system hamowania, pomiar tętna poprzez sensory dotykowe oraz możliwość wyboru różnych wariantów treningu. Zapis danych nawet dla 4 użytkowników pozwala na korzystanie ze sprzętu wszystkim członkom rodziny, bez obaw o utratę kontroli nad postępami treningu. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące rowerów stacjonarnych marki York Fitness, chętnie odpowiemy na naszej infolinii.