Atlasy

Atlasy łączą funkcjonalność wielu przyrządów i maszyn do ćwiczeń w jeden rozbudowany sprzęt. Mogą stanowić zarówno centrum, jak i kompleksowe uzupełnienie domowej siłowni. Niezależnie od tego, czy mają Państwo na celu wzmacnianie swoich mięśni, rzeźbienie sylwetki, spalanie kalorii czy ujędrniania ciała, atlas treningowy będzie doskonałym wyborem. Nie trzeba kupować akcesoriów i wyposażenia fitness osobno. Dzięki atlasom komfortowo wykonuje się nawet kilkanaście przeróżnych ćwiczeń na niewielkiej przestrzeni. Naprzemiennie można trenować górne oraz dolne partie ciała, co pozwala m.in. uniknąć zakwaszenia czy przeciążenia poszczególnych mięśni. To znakomity wybór zarówno dla amatorów, jak i profesjonalnych sportowców.

Atlasy do ćwiczeń – wielofunkcyjny sprzęt do budowania formy

Domowa siłownia, dzięki kombinacji różnych elementów wyposażenia do ćwiczeń, które zostały twórczo połączone, będzie bogatsza o możliwość prowadzenia zupełnie nowych jednostek treningowych. W naszej ofercie znajduje się atlas, dzięki któremu można rozbudowywać mięśnie klatki piersiowej, wzmacniać mięśnie ramion i pleców, rzeźbić brzuch lub poprawiać siłę mięśni nóg. Opcji pracy nad własnym ciałem jest mnóstwo. Najbardziej rozbudowane atlasy mają wyposażenie, takie jak: wyciąg górny i dolny, oddzielny uchwyt do wyciskania i rozpiętek, zdejmowany modlitewnik czy dźwignia zginania i wyprostu kolan. Dzięki temu na niewielkiej przestrzeni można prowadzić nawet kilkanaście rodzajów ćwiczeń. Z obsługą tego typu sprzętu poradzą sobie nawet osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały z siłowni. Atlasy to bezpieczne i wygodne rozwiązanie, pozwalające szybko dostrzec pozytywne efekty włożonego w ćwiczenia wysiłku.

Najlepsze atlasy treningowe do użytku domowego

Nasza oferta obejmuje sprzęt, który zmieści się nawet w niewielkich pomieszczeniach. Kompaktowa konstrukcja atlasu łatwo wpasuje się w siłownię zaaranżowaną na poddaszu, w piwnicy czy w garażu. Dostarczamy wyłącznie wyposażenie znanych i cenionych marek, którym ufają tysiące klientów z całego świata. Atlas do ćwiczeń, znajdujący się w naszym sklepie, został wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów. Wyposażony jest w antypoślizgowe uchwyty, dzięki czemu zminimalizowane jest np. ryzyko kontuzji. Sama konstrukcja jest bardzo stabilna, co wpływa na bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń. Doskonała wytrzymałość poszczególnych elementów to gwarancja tego, że sprzęt posłuży w świetnym stanie przez wiele lat, nawet w przypadku bardzo intensywnego użytkowania. Możliwość wygodnego doboru obciążenia sprawia, że atlasy pozwalają efektywnie wykonywać ćwiczenia bez względu na stopień zaawansowania, wiek czy płeć. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące atlasów treningowych – zapraszamy do kontaktu. W ofercie posiadamy również ławki, trenażery i inne wyposażenie, które świetnie uzupełni każdą domową siłownię.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.