Trenażery wioślarskie

Strona główna > Sklep > Sprzęt domowy fitness > Trenażery wioślarskie

Wyjątkowo efektywny sprzęt fitness, który umożliwia trenowanie jednocześnie górnej, jak i dolnej części ciała. Trenażery wioślarskie pozwalają na symulowanie ruchów wiosłowania, dzięki czemu do pracy angażowane są mięśnie ramion, klatki piersiowej, pleców i nóg. Ćwiczenia na tych urządzeniach mają bardzo pozytywny wpływ na układ krążenia oraz wydolność organizmu. Budowanie kondycji z wykorzystaniem ergometru wioślarskiego szybko przynosi widoczne efekty. Spalane są zbędne kalorie, przyrasta masa mięśniowa, a ciało zyskuje wyjątkową sprężystość. To doskonałe rozwiązanie dla każdej osoby, która chce poprawić swoją sylwetkę w domowych warunkach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Zalety treningu na trenażerze wioślarskim

Ergometr wioślarski to jeden z niewielu sprzętów fitness, który gwarantuje tak kompleksowy trening. Górne i dolne partie ciała podczas ćwiczeń muszą pracować równomiernie. Wykorzystywana jest wtedy ogromna liczba mięśni, a to oznacza, że osiąga się maksimum korzyści z jednej maszyny. Błyskawicznie zwiększa się siła i poprawia kondycja. Układ sercowo-naczyniowy pracuje o wiele wydajniej. Trening jest również bezpieczny. Płynne ruchy na trenażerze są mało obciążające, nie wpływają na stawy tak mocno, jak np. bieganie, a to minimalizuje ryzyko kontuzji. Sprzęt ten może być wykorzystywany w wielu przypadkach osób prowadzących rekonwalescencję. Nadaje się także do stosowania przez osoby starsze, które chcą cieszyć się efektywnym treningiem bez zbędnego obciążenia. Wykorzystując trenażery wioślarskie w domowych warunkach, można przy okazji ćwiczeń oglądać telewizję lub słuchać ulubionej muzyki. Tym samym łączy się przyjemne z pożytecznym, wzmacniając mięśnie ramion, pleców, nóg oraz pośladków.

Niezawodny sprzęt do ćwiczeń od York Fitness

W naszej ofercie znajdują się sprawdzone trenażery wioślarskie od renomowanej firmy York Fitness. To znana na całym świecie marka, która dostarcza sprzęt dla amatorów i profesjonalistów. Jej urządzenia są proste w obsłudze, bardzo wytrzymałe i pełne praktycznych funkcjonalności. Oferowane ergometry wioślarskie wyróżniają się kompaktową budową, niektóre z nich są składane, co dodatkowo ułatwia przechowywanie domowego wyposażenia fitness. Najbardziej zaawansowane modele wyposażono w magnetyczno-powietrzny system hamowania czy regulowany elektronicznie zakres obciążenia. Wśród dodatkowych opcji można wymienić program manualny, celowy zorientowane na czas, dystans lub kalorie, programy predefiniowane, programy sterowane tętnem i test sprawności.

Za komfort użytkowania odpowiada wygodne siedzisko, czytelny ekran LCD oraz antypoślizgowe podpory stóp z regulowanym paskiem. Wybierając trenażery wioślarskie York Fitness, mają Państwo pewność korzystania z najwyższej jakości urządzeń, z którymi każdy trening w domowym zaciszu jest bardzo efektywny. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania dotyczące oferty sprzętu fitness – zapraszamy do kontaktu.