Trenażery eliptyczne

Strona główna > Sklep > Sprzęt domowy fitness > Trenażery eliptyczne

Jeden z najważniejszych sprzętów zarówno w centrach fitnessowych, jak i domach osób, które dbają o kondycję fizyczną. Trenażery eliptyczne to łatwe w użyciu urządzenia, z których korzystać może każdy, bez względu na poziom codziennej aktywności, sylwetkę czy wagę. Skutecznie pomagają poprawić sprawność fizyczną oraz zrzucić zbędne kilogramy. Trening na tych urządzeniach wzmacnia serce, mięśnie nóg, pośladki, plecy i ramiona. Nie obciąża przy tym stawów. Trenażery są doskonałą alternatywą dla bieżni, rowerków oraz steperów. Spełnią wymagania wszystkich osób poszukujących wygodnego sprzętu do ćwiczeń w domowym zaciszu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Trenażery eliptyczne do efektywnego treningu cardio

Badania wskazują, że trening na popularnych orbitrekach spala kalorie w takim samym tempie, jak bieganie na bieżni, ale nie powoduje tak dużego nacisku na stawy. Co więcej, zmienny ruch eliptyczny przynosi korzyści większej grupie mięśni. Niewątpliwymi zaletami podkreślanymi przez użytkowników tych urządzeń, są również wygodna pozycja podczas ćwiczeń, pełny zakres ruchu, poprawiona wydolność układu sercowo-naczyniowego oraz prostota użytkowania samego sprzętu. Z trenażerów eliptycznych może korzystać każdy członek rodziny. Urządzenia te pozwalają na prowadzenie zarówno lekkiego treningu, który służy za rozgrzewkę, jak i ćwiczeń o bardzo wysokiej intensywności.

Orbitreki York Fitness, czyli wygodny trening w domowych warunkach

W naszej ofercie znajdują się trenażery eliptyczne od znanego i cenionego producenta York Fitness. Sprzęt tej sprawdzonej marki spełnia wymagania amatorów sportu oraz doświadczonych profesjonalistów. Prezentowane trenażery są proste w obsłudze i kompaktowe, dzięki czemu łatwo zmieścić je nawet w niewielkich pomieszczeniach. Mają szereg bardzo przydatnych funkcji i rozwiązań: od magnetycznego systemu hamowania, regulowanego zakresu obciążeń, wyświetlania parametrów treningu, pomiaru tętna za pomocą sensorów dotykowych, aż po zróżnicowane programy treningowe. Wszelkie parametry ćwiczeń można łatwo odczytać na ekranach LCD. Stabilność treningu zapewniają antypoślizgowe płozy. W ofercie mamy także modele z regulowanym siedziskiem gwarantujące maksymalny komfort ćwiczeń. Niektóre trenażery zostały wyposażone w uchwyt na bidon, co umożliwia komfortowe nawadnianie organizmu podczas treningu.

Praca nad idealną sylwetką z trenażerem eliptycznym

Osoby zaczynające pracę nad swoją kondycją i zrzuceniem zbędnych kilogramów dzięki regularnym treningom na trenażerze eliptycznym szybko zobaczą efekty swojej pracy. Do ćwiczeń można angażować dolne i górne partie ciała, co kompleksowo modeluje sylwetkę. To także bardzo bezpieczne rozwiązanie – trening cardio na orbitreku jest wyjątkowo skuteczny, a ryzyko jakiejkolwiek kontuzji sprowadzone do minimum. Dbamy o to, by nasi klienci otrzymywali sprzęt fitness idealnie dopasowany do ich wymagań. Na infolinii chętnie pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniego trenażera eliptycznego. Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości i udzielimy porad na każdym etapie zakupów.