Sprzęt profesjonalny fitness

Strona główna > Sklep > Sprzęt profesjonalny fitness

Prawdziwi profesjonaliści do maksymalnie efektywnego treningu potrzebują sprzętu, który jest niezawodny, wytrzymały i funkcjonalny. W naszej ofercie znajduje się sprzęt do siłowni umożliwiający kompleksowe dbanie o sylwetkę, budowanie mięśni, zwiększenie wytrzymałości oraz bicie kolejnych rekordów. Korzystamy wyłącznie z urządzeń i wyposażenia renomowanych producentów, wśród których można wymienić takie firmy, jak: York Fitness czy Circle Fitness. To doświadczone marki dostarczające najwyższej jakości sprzęt profesjonalny fitness, wykorzystywany przez miłośników aktywności fizycznej oraz zdrowego trybu życia z całego świata.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Ławki, stanowiska treningowe i inne sprzęty siłowe dla profesjonalistów

Nasz szeroki asortyment obejmuje wyposażenie, które doskonale sprawdzi się w profesjonalnych ośrodkach treningowych do ćwiczenia siły i rozbudowywania masy mięśniowej. Wielofunkcyjne ławki York Professional wyróżniają się niezwykłą wytrzymałością oraz wygodą użytkowania. Składają się z bardzo trwałych profili, a ich siedziska wykończono gęstą pianką. Będą w doskonałym stanie służyć przez wiele lat. Idealnie nadają się do treningu z dużym obciążeniem i zapewniają bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń. Wiele modeli ma możliwość dokładnej regulacji kąta pochylenia siedziska i oparcia.

Stanowiska treningowe to również uniwersalne wyposażenie o bardzo wytrzymałej konstrukcji. Dysponujemy modelami zapewniającymi bezpieczne ćwiczenia z obciążeniami standardowymi i olimpijskimi. Sprzęt ten spełni oczekiwania nawet najbardziej doświadczonych oraz wymagających sztangistów.

Rowery stacjonarne, bieżnie i trenażery – funkcjonalny sprzęt do siłowni

Każda profesjonalna siłownia powinna być wyposażona również w wysokiej klasy sprzęt do treningu cardio. Znajdujące się w naszej ofercie urządzenia marki York Professional oraz Circle Fitness to rowery stacjonarne, bieżnie oraz trenażery eliptyczne i wioślarskie. W prezentowanych modelach zastosowano innowacyjne rozwiązania i praktyczne dodatki, które sprawiają, że trening jest maksymalnie efektywny.

Profesjonalny sprzęt do siłowni ma bardzo precyzyjne mechanizmy regulacji, by można było idealnie dopasować go do wymiarów użytkownika. Urządzenia wyposażono w wiele przydatnych funkcji, np. predefiniowane programy treningowe, automatyczny dobór stref treningowych, możliwość podłączenia urządzeń z systemem iOS i Android, ładowarkę USB, pomiar tętna czy sygnalizację przekroczenia tętna maksymalnego. Wszystkie informacje o treningu wyświetlane są na czytelnych ekranach LCD. Dysponujemy zarówno modelami z dobowym limitem godzin pracy, jak i egzemplarzami pozbawionymi tego limitu. To sprzęt profesjonalny fitness pozwalający na precyzyjne śledzenie postępów treningu i tym samym osiąganie założonych celów. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty wyposażenia siłowni, chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości na naszej infolinii. Doświadczona obsługa doradzi w doborze sprzętu, który doskonale sprawdzi się w profesjonalnym ośrodku treningowym.