Akcesoria fitness

Strona główna > Sklep > Akcesoria fitness

Fitness to nie tylko duże, ciężkie sprzęty do ćwiczeń, profesjonalne rowerki czy trenażery. Czasami niewielkie akcesoria mają największy wpływ na efektywny trening. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo dodatkowego obciążenia, chcą rozszerzyć swoje aktualne wyposażenie, czy też poszukują czegoś, co sprawi, że trening lub regeneracja będą trochę bardziej komfortowe, w naszej ofercie znajdą najwyższej klasy akcesoria fitness. To doskonałe uzupełnienie domowej siłowni. Dzięki dużej ilości wyposażenia do ćwiczeń, które znajduje się w zasięgu ręki, łatwiej o odpowiednią motywację do treningu. Niezależnie od tego, czy uprawiają Państwo podnoszenie ciężarów, bieganie, gimnastykę czy jogę, mamy w ofercie wszystko, czego potrzeba, aby uzupełnić swój osobisty zestaw fitness.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Hantle, kettle, gryfy i talerze – akcesoria fitness do treningu siłowego

Nie trzeba korzystać wyłącznie z dużych maszyn do ćwiczeń lub profesjonalnych ławek i sztang, by zadbać o idealną sylwetkę oraz rozbudowaną rzeźbę. W naszej ofercie znajdują się hantle, kettle, gryfy i talerze, dzięki którym można w domowym zaciszu prowadzić efektywny trening siłowy. Akcesoria te wykonano z bardzo wytrzymałych materiałów. Nie chłoną one wilgoci i zachowują doskonały stan przez długi czas. Lżejsze hantle idealnie nadają się także do aerobiku lub jako obciążenie uzupełniające trening cardio. Wyposażenie zostało zaprojektowane w taki sposób, by gwarantować maksymalne bezpieczeństwo użytkowników. Na przykład uchwyty kettli pokryto antypoślizgowym tworzywem, dzięki czemu pewniej leżą one w dłoni. Talerze i gryfy York Fitness są kompatybilne z pozostałymi elementami sprzętu tej marki. To wysokiej jakości sprzęt, z którego korzystają pasjonaci aktywności fizycznej z całego świata.

Wałki i maty do ćwiczeń, gumy treningowe oraz wiele innych akcesoriów York Fitness

Prezentowane akcesoria fitness umożliwiają uzupełnienie wyposażenia domowej siłowni, by zagwarantować jej użytkownikom kompleksowy i bardzo komfortowy trening. Nie trzeba tracić czasu i pieniędzy na dojazdy do ośrodka treningowego. We własnych czterech kątach ćwiczenia przyniosą równie zadowalające efekty. W naszej ofercie znaleźć można m.in. gumy treningowe z wygodnymi, wyprofilowanymi uchwytami. Są idealne do treningu oporowego, ćwiczeń pilates, a także do rehabilitacji. Podobne zastosowanie mają wytrzymałe piłki gimnastyczne – to znakomita asysta podczas treningu mięśni brzucha lub pompek. Przydatne będą również wałki i maty do ćwiczeń. Z tymi akcesoriami można oddać się relaksującej jodze lub rozciągnąć mięśnie po treningu. Ofertę uzupełniają paski do sztangi, gąbki ochronne na gryf, drążki do ćwiczeń, bidony czy zestawy do pilatesu. Niezawodne akcesoria marki York Fitness to gwarancja komfortowego treningu w domowym zaciszu. Zapraszamy do kontaktu – chętnie doradzimy Państwu w wyborze odpowiedniego wyposażenia.